Wiadomości

Polski Związek Piłki Nożnej przedstawił nazwisko nowego trenera polskiej reprezentacji piłkarskiej - to Fernando Santos! 2023

Koniec przygody Michniewicza - Fernando Santos został ogłoszony trenerem zespołu polskiego!

W przypadku polskiej drużyny wymiana szkoleniowca następuje naprawdę często i futbolowi sympatycy z naszego kraju. W ostatniej dekadzie polska narodowa drużyna prowadzona była przez pięciu szkoleniowców. Należy w tym miejscu zaznaczyć to, iż tylko jeden z ich wszystkich doprowadził do tego, że nasza reprezentacja narodowa wywalczyła ogromny sukces. Tutaj mówimy rzecz jasna o Nawałce, który zdołał na Euro 2016 dojść do ćwierćfinału turnieju rozgrywanego we Francji razem z polską kadrą. Narodowa reprezentacja Polski wówczas odpadła po konkursie rzutów karnych z drużyną Portugalii, którą na tym turnieju prowadził Santos. Prezes PZPN Cezary Kulesza bardzo długo ukrywał imię kolejnego trenera przed futbolowymi ekspertami. Konferencja, gdzie został przedstawiony następny selekcjoner drużyny narodowej Polski, odbyła się we wtorek na Narodowym.

Następnym szkoleniowcem narodowej drużyny Polski został Fernando Santos, który na ostatnim mundialu prowadził kadrę narodową Portugalii. Portugalski zespół narodowy dotarł tam do 1/4 finału, gdzie przegrał z sensacją tego turnieju, czyli zespołem Maroka. Santos jak potwierdził prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej podpisał kontrakt z reprezentacją Polski na trzy lata. Selekcjoner z Portugalii zaznaczył, iż pragnie mieć także wpływ na wyszkolenie młodzieżowych drużyn i nie przybył do naszego kraju tylko po to, aby zajmować się pierwszą reprezentacją. Trzeba mieć na uwadze, że to naprawdę spory progres, jeżeli chodzi o stanowisko trenera polskiej kadry narodowej. Jeszcze nigdy w historii futbolu w naszym kraju nie sięgaliśmy po tak uznanego trenera. Eksperci sportowi wychodzą z założenia, iż jest to ogromna szansa dla polskiego futbolu na zrobienie dużego kroku naprzód. Piłkarscy wielbiciele z naszego kraju nie mają wątpliwości, iż zatrudnienie Fernando Santosa na stanowisko trenera, to dla nas wyśmienita nowina. Naprawdę sporo wychodzi z założenia, że z tym selekcjonerem drużyna Polski może osiągnąć sukces, na który się zapatrujemy od wielu lat.

Sunrise Festival 2018
Sunrise Festival 2018

Godzina "W"
Godzina "W"

Ekino TV - filmy online
Ekino TV - filmy online

e-Filmy TV - filmy online
e-Filmy TV - filmy online

Hejo TV - filmy online
Hejo TV - filmy online

Fili CC - filmy online
Fili CC - filmy online

twoja biedronka
twoja biedronka

Zostaw komentarz