Wiadomości

Słabe spotkanie drużyny narodowej Polski na początek eliminacyjnych zmagań do Euro 2024 - porażka z narodową drużyną Czech!

W pierwszym pojedynku eliminacyjnych zmagań do Euro 2024 reprezentacja Czech pokonuje narodową kadrę Polski!

Ubiegły mundial w wykonaniu polskiej reprezentacji piłkarskiej nie był zbytnio udany. Nasi reprezentanci oczywiście zdołali awansować do pucharowej fazy, ale nie każdemu podobał się styl, w jakim tego dokonali. Futbolowi wielbiciele z Polski zgodnie sądzili, iż zmiana na pozycji selekcjonera jest wymagana. I między innymi dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zdecydował się na zakończenie umowy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym trenerem polskiej kadry, a jego pierwszym poważnym oponentem była drużyna narodowa Czech. To było pierwsze spotkanie w zmaganiach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 i niesamowicie ważne było to, żeby zatriumfować.

Humory w naszej kadrze Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były fantastyczne, lecz weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Narodowa reprezentacja Czech bowiem dała radę zdobyć dwa gole już po 3 minutach spotkania. Zarówno dla sympatyków zasiadających na stadionie w Pradze, jak i graczy to był gigantyczny szok. Piłkarze drużyny narodowej Czech wyglądali znacznie lepiej od naszych graczy od pierwszego gwizdka arbitra i nic nie wskazywało na to, że w drugiej części to się zmieni. W drugiej połowie tego meczu kadra narodowa Polski grała nieco lepiej, jednak to czescy piłkarze zdobyli gola numer 3. Strzelcem gola numer trzy w 64. minucie był Kuchta Jan. Piłkarze polskiej drużyny zdołali zdobyć wyłącznie jednego gola na 3 minuty przed końcem spotkania. Ten mecz w wykonaniu polskiej kadry narodowej był fatalny i trzeba to zaznaczyć. Z pewnością nie tak debiut w zespole Polski wyobrażał sobie selekcjoner z Portugalii Fernando Santos. Kadra Polska mierzyć się będzie z Albanią w drugim starciu eliminacyjnych zmagań. Z pewnością w tym pojedynku piłkarska reprezentacja Polski musi zatriumfować.

Sunrise Festival 2018
Sunrise Festival 2018

Godzina "W"
Godzina "W"

Ekino TV - filmy online
Ekino TV - filmy online

e-Filmy TV - filmy online
e-Filmy TV - filmy online

Hejo TV - filmy online
Hejo TV - filmy online

Fili CC - filmy online
Fili CC - filmy online

twoja biedronka
twoja biedronka

Zostaw komentarz