Wiadomości

Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival nazywany jest "polskim tomorrowlandem" i nie dzieje się tak bez przyczyny. Festiwal ten jest jedną z największych i najbardziej znanych muzycznych imprez w Polsce. Do tego roku odbywał się w Kołobrzeskim Amfiteatrze, który zmieniał się na trzy dni w światową stolicę muzyki elektronicznej.

Jeden z najbardziej znanych elektronicznych festiwali w Polsce przyciąga ludzi nie tylko mocnym line-upem, który składa się z najwybitniejszych polskich i światowych DJ'jów, ale także mnogością efektów specjalnych i wizualnych, które zachwycają barwnością kolorów i pomysłowością.

Wczesne początki pomysłu stworzenia "sunrise'a" sięgają lat 90, ale oficjalnie pierwszy Sunrise Festival odbył się w 2004 roku. Od paru lat RMF Maxxx obejmuje patronat medialny nad Sunrise'em, które prowadzi transmisję setów dając możliwość usłyszenia niesamowitych DJ'ów ludziom zainteresowanym elektroniczną muzyką płynącą z Kołobrzegu.

Tegoroczny Sunrise Festival przeszedł do historii jako ostatni, odbywający się w Amfiteatrze w Kołobrzegu Sunrise. Swój związek z tym nadmorskim miastem pożegnał jednak z ogromną pompą. Postawione zostały trzy wspaniałe sceny, na których zagrali najwybitniejsi przedstawiciele muzyki elektronicznej. W 2018 roku pojawili się między innymi: Don Diablo, Throttle, Robin Schultz, Eric Prydz, Armin Van Buuren, Martin Solveig, Disciples, Oliver Heldens, Dj Snake czy Timmy Trumpet. Nic dziwnego więc, że bilety wstępu na sobotni dzień festiwalu rozeszły się zastraszającym tempie.

Możesz mieć pewność: Sunrise Festival to miejsce niezwykłe, warte odwiedzenia, aby kolekcjonować niezwykłe wspomnienia.

Godzina "W"
Godzina "W"

Ekino TV - filmy online
Ekino TV - filmy online

e-Filmy TV - filmy online
e-Filmy TV - filmy online

Hejo TV - filmy online
Hejo TV - filmy online

Fili CC - filmy online
Fili CC - filmy online

twoja biedronka
twoja biedronka

Zostaw komentarz