Wiadomości

W inauguracyjnym meczu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 zespół narodowy Czech zwycięża zespół narodowy Polski!

Porażka polskiej narodowej kadry z reprezentacją Czech w pierwszym starciu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

Ostatni mundial w wykonaniu kadry Polski nie był za bardzo udany. Polscy reprezentanci oczywiście byli w stanie awansować do pucharowej fazy, jednakże nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Futbolowi sympatycy z Polski zgodnie uważali, iż potrzebna jest zmiana na pozycji selekcjonera. I chociażby dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym trenerem polskiego zespołu narodowego, a jego pierwszym istotnym przeciwnikiem była czeska drużyna narodowa. To było pierwsze spotkanie w eliminacyjnych zmaganiach do Euro 2024 i niesamowicie istotne było to, żeby zatriumfować.

Nastroje w naszej kadrze Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były fantastyczne, jednak weryfikacja przyszła błyskawicznie. Już po 3 minutach starcia czeska reprezentacja narodowa bowiem zdołała strzelić dwie bramki. Było to wielkie zaskoczenie zarówno dla piłkarzy, jak i kibiców zebranych na stadionie w Pradze. Piłkarze drużyny Czech prezentowali się zdecydowanie lepiej od naszych graczy od pierwszego gwizdka i nic nie wskazywało na to, że w drugiej połowie to się zmieni. Reprezentacja piłkarska Polski w drugiej odsłonie spotkania prezentowała się nieco lepiej, jednak to zawodnicy z Czech zdobyli trzecią bramkę. Zdobywcą bramki numer 3 w 64. minucie był Kuchta. Nasi zawodnicy starali się nadrobić straty, ale zdołali zdobyć tylko jedną bramkę na trzy minuty przed zakończeniem meczu. Ten mecz w wykonaniu polskiej drużyny był tragiczny i warto to podkreślić. Bez cienia wątpliwości nie tak debiut w kadrze narodowej Polski wyobrażał sobie selekcjoner z Portugalii Fernando Santos. W drugim pojedynku zmagań eliminacyjnych nasza kadra zmierzy się z drużyną Albanii. W tym meczu piłkarska reprezentacja Polski musi zwyciężyć.

Sunrise Festival 2018
Sunrise Festival 2018

Godzina "W"
Godzina "W"

Ekino TV - filmy online
Ekino TV - filmy online

e-Filmy TV - filmy online
e-Filmy TV - filmy online

Hejo TV - filmy online
Hejo TV - filmy online

Fili CC - filmy online
Fili CC - filmy online

twoja biedronka
twoja biedronka

Zostaw komentarz